OSF TURKEY
  • Acil Navlun Hattı +90(532) 012 62 22

HİZMETLER

Lojistik hizmetler ve ihtiyaçlarınızı "bir adım daha ileriye" taşıyacak hizmeti veriyoruz.

Dış ticaret işlemlerinizin süreci boyunca karşılaşılabilecek her türlü reaksiyonda en yenilikçi yöntemlerle sonuca ulaşıyoruz.

Müşterilerimizden gelen geri bildirimler hizmet kalitemizin odağını oluşturuyor; bu bağlamda uluslararası yasa ve mevzuatlara uygun çözümlerimiz ile hizmet sunuyoruz.

Etkin ve çevreci 3PL entegre lojistik hizmetleri sunan bütünleşik yapıya sahip proaktif ekibimniz ile her daim müşteri ihtiyaçlarını üst seviyede karşılıyoruz.

Uluslararası acenta ve çözüm ortakları ile müşterilerine sunduğu hizmetler sayesinde firmamız marka bilinirliği hedefine ulaşmak yönünde emin adımlar atmaktadır ve bu bağlamda OSF Lojistik; Hyundai Glovis firmasının Akdeniz Bölge Temsilciliği görevini de üstlenmiştir.

Uluslararası Taşımacılık Hizmetleri

Komple ve Parsiyel Denizyolu Konteyner Taşımacılık Hizmetleri ( FCL - LCL ), Standart ve Özel Konteyner Taşımacılık, Ağır Tonaj ve Gabari Dışı Yük Taşımacılık, Dökme Yük / Proje Kargo Taşımacılık, Multimodal Taşımacılık, Demiryolu Taşımacılık Daha fazla bilgi alın

Danışmanlık Hizmetleri

Sigorta Aracılık Hizmetleri Danışmanlığı, Satınalma ve Lojistik Hizmetler Danışmanlığı Daha fazla bilgi alın

Diğer Hizmetler

Uluslararası Konteyner Takip ve Kontrol Hizmetleri ve Yük Sabitleme ve Gözetim Hizmetleri ile Depo ve Antrepo Hizmetleri Daha fazla bilgi alın